укр рус

пропозиція цінності

Навчальна аудиторія - це друге найгірше місце для створення проривної пропозиції цінності (першим є головний офіс компанії :) 

Тому для формування проривної пропозиції цінності ми йдемо "в поля" разом з управлінськими командами максимум п'ятьох компаній і спілкуємося зі споживачами і неспоживачами в галузі. Тут важливо не тільки дивитись, але і бачити; не тільки слухати, але і чути - рідкість для сучасного перевантаженого менеджера. Потім ми разом проводимо структуровану командну рефлексію побаченого і почутого (ще більша рідкість для менеджера), на основі якої формуються ідеї для стратегічних ходів щодо проривної пропозиції цінності. 
 
Учасники семінару відповідають на такі запитання: які альтернативні галузі вибирають неспоживачі і чому? Чому споживачі вибирають дорожчий чи дешевший продукт/послугу? Що цінують у продукті/послузі покупці, користувачі, впливові експерти? Де є "точки болю" до, під час і після споживання продукту/послуги? Чи можна зробити вашу пропозицію цінності більш емоційною чи функціональною? Які світові тенденції відбуваються у галузі і як можна їх прискорити в Україні?
 
На основі чотирьох дій з формування проривної пропозиції цінності (усунути-зменшити-збільшити-створити) управлінські команди формують нову високоціннісну, але у той же час низькозатратну пропозицію для споживачів і неспоживачів.

Програма семінару:
 

День 1

  • Радикальний маркетинг. Результативні інновації та маркетинговий R&D
  • Цикл споживчих вражень покупця. «Точки болю»
  • Спостереження споживачів і неспоживачів
  • Пошук нових стратегічних рішень. Погляд крізь альтернативи, стратегічні групи, ланцюг покупців.
 

День 2

  • Погляд крізь додаткові товари/послуги, емоційне/функціональне звернення, час
  • Чотири стратегічні дії. Нова стратегічна канва
  • Логіка маркетингової стратегії: аналіз, стратегія, впровадження.