укр рус

В Києві відбулась Школа інновацій - 2012

28.10.2012

В Києві 25-27 жовтня відбулась унікальна програма Школа інновацій на якій провідні експерти: Павло Шеремета, Олена Мальцева, Сергій Гвоздьов, Дарюс Радкявічюс і Ойштейн Крістенсен, розкрили тему створення та впровадження інноваційних проривних продуктів, допомагали зламати непродуктивні стереотипи мислення і дали відповіді на найактуальніші питання з управління інноваціями в компанії.
 
Метою програми було надання спеціалістам, управлінцям, менеджерам розуміння терміну інновації, бізнес-дисциплін - інноваційного маркетингу та менеджменту,
основ успішного впровадження інноваційного розвитку стратегії компанії та як «правильно» вивести на ринок новий товар або послугу та отримати прибуток.
 
Ключовою темою Школи стало створення "Інновацій цінності" та їх імплементація. В такому підході мова йде про технологію інновацій через визначення "точки болю", саме про це розпочав Школу Павло Шеремета. Про результативні інновації ділилась у перший день досвідом Олена Мальцева.
 
Другий день розпочав експерт ТОС, операційного менеджменту та управління проектами - Сергій Ґвоздьов, який через гру показав, які міцні усталені стереотипи
в управлінні виробництвом утворюють враження, що "точки болю" клієнтів усунути неможливо. Друга половина другого дня була присвячена більш творчій роботі, вправі з глиною. Філософія органічної архітектури, сенс вправи Усаковського - прислухатися до себе справжнього. Гліб Усаковський, будуючи органічний квартал на Глибочицькій, і є усуненням «точок болю» для сімей, для найближчих один одному людей, чиє життя проходить в прямокутних залізобетонних стінах. І прошу звернути увагу, що це є саме українська компанія.
 
Третій день був присвячений мистецтву інновацій та процесу "творення" у бізнесі. З учасниками працювали та надихали бізнес-консультат Дарюс Рядкевічюс (Литва) та
митець, теле-зірка Ойштейн Крістіансен (Норвегія). Учасники вчились як розвинути креативність у бізнесі.
 
Безперечно, інноваціі - легка тема, проте за три дні Школи інновацій учасники переконувались: для того щоб стати інноватором, не потрібно бути надзвичайним. Досить бути грамотним гравцем, якому відомі принципи, підходи та інструменти.
 
Успіх проекту надихнув нас провести Школу інновацій і у наступному році.
Інші події
 
ремонт автостекла, ремонт автостекол