укр рус
ідеї

Павло Шеремета – Новий Президент Київської Школи Економіки (KSE)

1.11.2012
Павло Шеремета – Новий Президент Київської Школи Економіки (KSE) та розпочинає працювати на посаді Президента KSE з 1 листопада 2012 року!
Читати далі …
 

В Києві відбулась Школа інновацій - 2012

28.10.2012
В Києві відбулась унікальна програма - "Школа інновацій", що поєднала бізнесові та творчі підходи до винайдення та впровадження інновацій. На Школі працювали українські та міжнародні експерти, та застосовували інноваційні практики.
Читати далі …
 

Анна Власова виступила на п'ятому, ювілейному Форумі HR-days in Ukraine

31.07.2012
26-27 липня відбувся п`ятий, ювілейний Форум HR-days - традиційна зустріч провідних HR-директорів та експертів з ціллю обміну новими трендами та досвідом в сфері HR-менеджменту. Модератором та доповідачем в другий день була партнер Інституту стратегій - Inspira - Анна Власова. Темою виступу Анни Миколаївни стала - "HR-пропозиція", як диференційована ціннісна пропозиція.
Читати далі …
 

Павло Шеремета виступив на Лідерфесті компанії "Київстар"

30.07.2012
Компанія "Київстар" провела п'ятиденний ЛІДЕРФЕСТ для 120 лідерів компанії, який розпочинався та завершувався партнером Інституту стратегій - Inspira - Павлом Шереметою.
Читати далі …
 

"Лідерство: уроки дириґента" - унікальна сесія Павла Шеремети

30.07.2012
Вперше за останні 4 роки Павло Шеремета провів легендарну сесію для 300 керівників компанії Сільпо - "Лідерство: уроки дириґента".
Читати далі …
 

Школа менеджменту'12

1.07.2012
Школа HRM та Інститут стратегій - inspira провели спільний проект - Школу Менеджменту з залученням найкращих викладачів у сфері управління і топ-менеджерів України. Учасники занурились в позитивне середовище, де навчатись, розвиватись, розроблювали стратегії для своїх компаній та надихатись.
Читати далі …
 

Павло Шеремета виступив на CEO NETWORKING PLATFORM (Київ)

25.06.2012
Партнер Інституту стратегій -Inspira Павло Шеремета виступив на другій CEO NETWORKING PLATFORM та поділився досвідом успішних стратегій у часи викликів, розказав про важливу роль лідерства та ключові складові ефективної системи управління.
Читати далі …
 

Десята щорічна конференція Балтійської Асоціації розвитку менеджменту (Польща)

17.05.2012
Парнер Інспіра - Павло Шеремета прийняв участь у Десятій щорічній конференції Балтійської Асоціації розвитку менеджменту "Виграшні стратегії у часи викликів" у м. Ґданськ.
Читати далі …
 

Виступ Павла Шеремети на вишколі "Основи фінансової зарадності" (Київ)

6.03.2012
4 березня відбувся вишкіл для членів організації Пласт та дружніх організацій "Основи фінансової зарадності" на якому обговорювались питання управління коштами, побудови кар’єри та залучення фінансових ресурсів.
Читати далі …
 

Семінар-стратегічна сесія «СушіЯ» від Інституту стратегій «inspira» (Київ)

6.03.2012
2-3 березня Партнери інституту стратегій «inspira» провели стратегічну сесію для для менеджерів мережі ресторанів сучасної японської кухні «СушіЯ».
Читати далі …
 

Виступ Павла Шеремети для випускників Києво-Могилянської Бізнес Школи (Київ)

8.02.2012
7 лютого Павло Шеремета провів зустріч на тему "Азійські рефлексії. Уроки для України" для випускників Києво-Могилянської Бізнес Школи.
Читати далі …
 

Виступ Михайла Колісника в Львівській бізнес-школі УКУ (Львів)

7.02.2012
1 лютого у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету під час подій MBA Open House Михайло Колісник провів майстер клас «Яскраві та сірі шляхи майбутніх фінансів».
Читати далі …
 

Виступ Павла Шеремети в Інституті Бізнесу і Ділового Адміністрування (Москва)

3.02.2012
Павло Шеремета викладав курс "Практичні інструменти стратегічного менеджменту" на програмі Executive MBA Інституту Бізнесу і Ділового Адміністрування (ІБДА) Російської Академії народного господарства і державної служби при Президенті Російської Федерації.
Читати далі …
 

Надихаючі ідеї - 2012

16.01.2012
Починаючи з 20 січня команда Інституту стратегій - Inspira вперше після трирічної перерви спільно ділиться головними результатами своїх тривалих обговорень, досліджень, спостережень.
Читати далі …