укр рус

Про нас

 

Власова Анна

Директор та співзасновник Школи HRM. Кандидат економічних наук, доцент, магістр бізнес-освіти Університета економіки та права Екс-ан-Прованс, Марсель, Франція (University of Economics and Law, d'Aix-Marseille, France). Має диплом з менеджменту Європейського фонду з розвитку менеджменту (efmd). Більше 15 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів з управління людськими ресурсами та програми управлінського розвитку для власників і топ-менеджерів. Брала участь у спільних дослідженнях з управління людськими ресурсами з Лондонською бізнес-школою (LBS) та в навчальних проектах під егідою Світового Банку та Фонду Держмайна України. Проходила стажування з питань менеджменту та управління людськими ресурсами в провідних компаніях Канади, Франції та Данії. Є консультантом понад 70 компаній у різних сферах бізнесу. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

 

Гвоздьов Сергій

Керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо». Засновник Українського фонду розвитку менеджменту, консультант з управління проектами та операціями, тьютор Единбурзької бізнес-школи. Є викладачем Goldratt Schools і ад’юнкт-професором Департаменту з організаційного розвитку університету St. Thomas University (Міннеаполіс, США). Раніше обіймав посаду заступника декана і був професором з управління проектами та операціями в Києво-Могилянській бізнес-школі. Впроваджував теорію обмежень (ТОС) і проекти з консалтингу і навчання в таких компаніях, як "ДТЕК" (Донецька паливно-енергетична компанія), ЗТР (Запорізький трансформаторний завод), FFS (Fast Food Systems, торгові марки "Піца Челентано" і Potato House), Snite (Київська меблева компанія), IDS (Industrial Distribution Systems, торгові марки "Миргородська" і "Моршинська", Nestle, Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль та ін.). Партнер Inspira – Інституту стратегій. 

 

Колісник Михайло

Управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions, викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету, бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ), кандидат економічних наук, доцент. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації та стажування у Вейнському державному університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався у консалтинговій фірмі "Данськ Менеджмент Форум" (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань у провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голандії (Maastricht University). Працював консультантом Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Зараз працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту управлінського та фінансового обліку. Упродовж трьох років був членом наглядової ради банку "Пекао" (Україна), був членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

 

Кочерган Юлія

розвиток бізнесу

Магістр програми економічного факультету НаУКМА. Завершила короткострокову програму Think Tank MBA у США, була віце-президентом AIESEC-Київ з корпоративних зв'язків; стажувалась в Міністерстві Економіки України; протягом 2 років координувала міжнародний напрям Українського Фонду Підтримки Реформ. Має досвід роботи в бізнесі - останній рік була менеджером з розвитку деревообробної компанії Солідвуд.

 

Мальцева Олена

Генеральний директор Companion Group (журнали Комп&ньйон та &.Стратегії), автор бренду &.Стратегії, фахівець з маркетингу. Закінчила факультет менеджменту Київського державного торгівельно-економічного університету. Кандидат економічних наук. Є авторкою понад 20 статей, опублікованих у наукових та ділових виданнях. Викладач маркетингу Києво-Могилянської бізнес-школи. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

 

 

Шеремета Павло

Партнер регіонального Інституту Стратегії Блакитного Океану Східної Європи та Центральної Азії. Партнер Inspira – Інститут стратегій. Обіймав посаду президента і старшого консультанта Інституту стратегії Блакитного Океану Малайзії – консалтингової компанії, заснованої професором Чаном Кімом та урядом Малайзії (2008-2011). У 2006 році був визнаний одним з 15 найкращих менеджерів України за версією журналу "Комп&ньоН". Віце-президент Асоціації розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи (2006-2010), Член дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Перший декан Києво-Могилянської бізнес-школи.

 
ремонт автостекла, ремонт автостекол