укр рус

Фінанси для нефінансистів [Київ, 27-29 червня]

 

Цільова аудиторія:

 

Призначена для менеджерів не фінансових функціоналів, які бажають поглибити власні знання у фінансах та навчитися ефективно приймати рішення. Учасники занурюються у фінансове середовище на 3 повних дні, опрацьовують живі практичні кейси. Фінансовий матеріал подається максимально легко та доступно для розуміння не фінансистів.


Ціль семінару-тренінгу:
Основною метою семінару-тренінгу є надання менеджерам не фінансових функціоналів навиків прийняття рішення на основі фінансових аргументів. Оскільки більшість аргументів в процесі прийняття рішення чи при переговорах з контрагентами - це фінансові аргументи, то основною ціллю семінару тренінгу є також навчитися ефективно використовувати ці аргументи у повсякденній роботі та у комунікаціях як з фінансистами, так і з не фінансистами.


Після проходження семінару тренінгу менеджери не фінансових функціоналів отримають навики того, як:
- Використовувати фінансову термінологію в процесі спілкування як з фінансистами, так і з не фінансистами;
- Ефективно вживати фінансові аргументи в процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції в процесі здійснення ними менеджерської діяльності
- Правильно класифікувати витрати компанії для обґрунтування та прийняття поточних рішень (наприклад, при необхідності змінити ціну на продукт, чи найняти на роботу нового працівника чи обґрунтувати доцільність реклами, тощо.)
- Розраховувати точку беззбитковості компанії (CVP-аналіз) при декількох продуктах
- Складати поточні бюджети в процесі операційної діяльності та обґрунтовувати проекти за допомогою капітального бюджетування, вести моніторинг та контролінг проектів
- Оцінювати ризики нових проектів
- Приймати швидкі стандартні операційні рішення на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку, тощо.)

 

Викладач:

Михайло Колісник, к.е.н., доцент, партнер Інституту стратегій - inspira, управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions, викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі УКУ.
Михайло викладає у Бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ) та інших провідних бізнес-школах України і за рубежем. Сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки.

Після захисту дисертації та стажування у Вейнському Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався у консалтинговій фірмі "Данськ Менеджмент Форум" (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань в провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голандії (Maastricht University).
Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту управлінського та фінансового обліку. Впродовж трьох років був членом наглядової ради банку „Пекао" (Україна), був членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній. Улюблені заняття - плавання, подорожування та робота з Інтернетом.

 

Вартість участі:

8280 грн. (з ПДВ)

 

Дати проведення: 27, 28, 29 червня

Місце проведення: м.Київ

 

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до:

 

Кочерган Юлія

развиток бізнесу

 

093 296 99 62 

 

 

 

 

Інші програми