укр рус

Школа менеджменту [Київ, 26-30 червня 2013]

Школа менеджменту - це унікальний проект який проводить Інститут стратегій - inspira та Київська школа економіки з залученням найкращих викладачів у сфері управління: Павла Шеремети, Анни Власової, Сергія Ґвоздьова, Олени Мальцевої та Михайла Колісника,  і провідних топ-менеджерів України. 

Школа менеджменту - це час в позитивному середовищі, де можна навчатись, розвиватись та надихатись. 
 
Для чого?
Основною метою програми є надання спеціалістам, управлінцям та потенційним менеджерам навичок менеджменту, розуміння основ управління та інструментів успішної реалізації стратегічних проектів. Ціллю школи є створювати надихаюче середовище для обміну досвідом, спільного вирішення управлінських проблем, народження нових ідей і стратегій.
 
Для кого програма?
Навчальна програма для професіоналів, які хочуть поглибити свої знання управлінської роботи. Школа направлена на краще розуміння себе як управлінця і на краще розуміння управлінських функцій. 
 
Коли?
26-30 червня 2013
 
Після проходження програми Школи менеджменту її учасники отримають знання і навички того, як:
 • Застосовувати ефективні інструменти управління
 • Визначати напрям розвитку організації та пріоритети діяльності
 • Ефективно планувати та бюджетувати
 • Формувати, мотивувати та надихати команду та націлювати її на досягнення спільних цілей
 • Ефективно контролювати, вирішувати проблеми і реагувати на виклики
 • Створювати мережу підтримки довкола бізнесу 
 
Формат?
5 днів інтенсивних та  надихаючих  занять з зануренням в навчальне середовище, опрацьовуючи живі, практичні кейси. Матеріал подається з використанням кейсів, ділових ігор та практичних занять.
 
Вартість програми
15000 грн. (без ПДВ)
 
Команда викладачів?
 

Власова Анна

 
 

Директор та співзасновник Школи HRM. Кандидат економічних наук, доцент, магістр бізнес-освіти Університета економіки та права Екс-ан-Прованс, Марсель, Франція (University of Economics and Law, d'Aix-Marseille, France). Має диплом з менеджменту Європейського фонду з розвитку менеджменту (efmd). Більше 15 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів з управління людськими ресурсами та програми управлінського розвитку для власників і топ-менеджерів. Брала участь у спільних дослідженнях з управління людськими ресурсами з Лондонською бізнес-школою (LBS) та в навчальних проектах під егідою Світового Банку та Фонду Держмайна України. Проходила стажування з питань менеджменту та управління людськими ресурсами в провідних компаніях Канади, Франції та Данії. Є консультантом понад 70 компаній у різних сферах бізнесу. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

 

Гвоздьов Сергій

 


 

Керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо». Засновник Українського фонду розвитку менеджменту, консультант з управління проектами та операціями, тьютор Единбурзької бізнес-школи. Є викладачем Goldratt Schools і ад’юнкт-професором Департаменту з організаційного розвитку університету St. Thomas University (Міннеаполіс, США). Раніше обіймав посаду заступника декана і був професором з управління проектами та операціями в Києво-Могилянській бізнес-школі. Впроваджував теорію обмежень (ТОС) і проекти з консалтингу і навчання в таких компаніях, як "ДТЕК" (Донецька паливно-енергетична компанія), ЗТР (Запорізький трансформаторний завод), FFS (Fast Food Systems, торгові марки "Піца Челентано" і Potato House), Snite (Київська меблева компанія), IDS (Industrial Distribution Systems, торгові марки "Миргородська" і "Моршинська", Nestle, Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль та ін.). Партнер Inspira – Інституту стратегій. 

 

Колісник Михайло

 
 

Управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions, викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету, бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ), кандидат економічних наук, доцент. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації та стажування у Вейнському державному університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався у консалтинговій фірмі "Данськ Менеджмент Форум" (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань у провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голандії (Maastricht University). Працював консультантом Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Зараз працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту управлінського та фінансового обліку. Упродовж трьох років був членом наглядової ради банку "Пекао" (Україна), був членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

 

Мальцева Олена 

 
 

Генеральний директор Companion Group (журнали Комп&ньйон та &.Стратегії), автор бренду &.Стратегії, фахівець з маркетингу. Закінчила факультет менеджменту Київського державного торгівельно-економічного університету. Кандидат економічних наук. Є авторкою понад 20 статей, опублікованих у наукових та ділових виданнях. Викладач маркетингу Києво-Могилянської бізнес-школи. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

 

 

Шеремета Павло

 
 

Партнер регіонального Інституту Стратегії Блакитного Океану Східної Європи та Центральної Азії. Партнер Inspira – Інститут стратегій. Обіймав посаду президента і старшого консультанта Інституту стратегії Блакитного Океану Малайзії – консалтингової компанії, заснованої професором Чаном Кімом та урядом Малайзії (2008-2011). У 2006 році був визнаний одним з 15 найкращих менеджерів України за версією журналу "Комп&ньоН". Віце-президент Асоціації розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи (2006-2010), Член дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Перший декан Києво-Могилянської бізнес-школи.

 

Програма

 

День 1

 • Керівник як лідер і менеджер. Функції керівника
 • Управління: просто але нелегко. Управлінські пастки
 • Цінності як нитки з яких зіткана стратегія. Спланована і реальна стратегія
 • Стратегія і операційна ефективність. Стратегія блакитного океану.
 • Приклади компаній із проривними рішеннями в операційних процесах.
 • Відмова від ментальних стереотипів. Ділова гра «що балансувати – потужності, чи потік?»
   
 

День 2

 • Спільна відповідальність: визначення і розподіл (топ-менеджери, лінійні керівники і НR департамент)
 • Побудова цілей та планів в конкретних департаментах або проектах. Робота в групах 
 • Робота в команді та комунікації.Гра: управлінські висновки 
 • Управління людьми через корпоративні цінності, підбір за мотивацією та лідерство. Відео-кейс
   

День 3

 • Стратегія Блакитного Океану. Стратегічні ходи
 • Виконання стратегії. Стратегічні карти. Збалансована система показників.  Від стратегії до проектів.
 • Управління проектами: визначення цілей, побудова логічної схеми проекту 
 • Маркетинг і брендинг проекту.
  День 4
 • Управління проектами: календарний план, критичний шлях 
 • Управління проектами: визначення навантаження
 • Ідеальний керівник: чому ви не можете ним бути і що з цим робити
 • Ролі і стилі менеджменту. Особистісний брендінг.

День 5

 • Бюджетування проектів. Складання бюджетів та їх види.
 • З яких частин складаються фінанси. Поняття про фінансовий облік, управлінський облік та фінансовий менеджмент
 • Контроль виконання бюджетів та основи контроллінгу. 
 • Управління поняття про прямі та непрямі витрати, фіксовані та змінні витрати, втоплені, альтернативні та диференційні витрати.
 • Практичні задачі по обґрунтуванню управлінських рішень на основі маржинального прибутку. Підсумки фінансового дня
 • Вручення сертифікатів. Святкове закриття школи.
 
   

Контактна особа               

 

 

Кочерган Юлія
розвиток бізнесу

093 296 99 62 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

Інші програми

 
Самая актуальная информация запчасти Форд Транзит Киев у нас на сайте.