укр рус

Проекти, що надихають: розробка та впровадження [Київ, 17-19 червня]

...що повинні знати менеджери для успішного управління проектами.

 

Цільова аудиторія семінару-тренінгу

Призначена для менеджерів, які бажають поглибити власні знання у сфері управління проектами, оцінці та обґрунтуванні нових проектів. В програмі крім класичного викладається також інноваційний підхід до управління проектами на основі Теорії Обмежень, який дозволяє завершити проекти зі значним випередженням графіку. Учасники занурюються у проектне середовище на 3 повних дні, опрацьовують живі практичні кейси, а також пробують обґрунтовувати власні проекти. Матеріал семінару подається максимально легко та доступно для розуміння не фінансистів. Програма скерована на керівників та топ-менеджерів компанії.

Ціль семінару-тренінгу:

Основною метою семінару-тренінгу є надання менеджерам комплексного розуміння управління проектами в усіх управлінських аспектах: управління цілями, управління часом проекту, управління людьми, управління страховими часовими буферами, управління фінансами проекту та управління і моніторинг ризиків проекту.

Оскільки в більшості організацій частина діяльності будується на проектній основі, то це дозволить менеджерам здійснювати управління проектами та комунікацію в процесі їх втілення більш професійно.

Практичні навики менеджера після завершення семінару-тренінгу:

 • Формулювати можливості та загрози, які адресує проект
 • Будувати матрицю стейкхолдерів проекту та переводити противників проекту у прихильників
 • Зменшувати ризик зриву термінів проекту
 • Формулювати ключові показники моніторингу проекту
 • Створювати резюме проекту для представлення зацікавленим особам
 • Розподіляти проект на окремі компоненти: процеси та стадії
 • Будувати календарний план проекту.
 • Користуватись програмою MS Project для відображення проекту
 • Визначати критичний шлях проекту та управляти буферами часу в проекті
 • Планувати ресурсне навантаження та управляти людськими та матеріальними ресурсами в проекті
 • Приймати швидкі стандартні операційні рішення в процесі обґрунтування проектів на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку, тощо.)
 • Складати капітальні бюджети проекти на основі релевантних грошових потоків
 • Обчислювати показники інвестиційної привабливості проекту
 • Обґрунтовувати ризики, які містить в собі проект за допомогою кількісних методів

Проект проводиться спільно з Київською школою економіки.

 

Вартість програми

8280 грн. (з ПДВ)

Дати проведення

Київ, 17-19 червня

Відомості про інструкторів

Гвоздьов Сергій

 


 

Керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо». Засновник Українського фонду розвитку менеджменту, консультант з управління проектами та операціями, тьютор Единбурзької бізнес-школи. Був викладачем Goldratt Schools і ад’юнкт-професором Департаменту з організаційного розвитку університету St. Thomas University (Міннеаполіс, США). Раніше обіймав посаду заступника декана і був професором з управління проектами та операціями в Києво-Могилянській бізнес-школі. Впроваджував теорію обмежень (ТОС) і проекти з консалтингу і навчання в таких компаніях, як "ДТЕК" (Донецька паливно-енергетична компанія), ЗТР (Запорізький трансформаторний завод), FFS (Fast Food Systems, торгові марки "Піца Челентано" і Potato House), Snite (Київська меблева компанія), IDS (Industrial Distribution Systems, торгові марки "Миргородська" і "Моршинська", Nestle, Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль та ін.). Партнер Inspira – Інституту стратегій. 

 

Колісник Михайло

 
 

Управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions, викладає фінансові курси у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету, бізнес-школі Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ), кандидат економічних наук, доцент. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації та стажування у Вейнському державному університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався у консалтинговій фірмі "Данськ Менеджмент Форум" (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань у провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голандії (Maastricht University). Працював консультантом Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Зараз працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту управлінського та фінансового обліку. Упродовж трьох років був членом наглядової ради банку "Пекао" (Україна), був членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

 

Контактна особа:

 

Кочерган Юлія

розвиток бізнесу

 

093 296 99 62 

 

 

Запрошуємо взяти участь!

Інші програми