укр рус

програми

MBA-HRM, [Київ 2013-2014]

Школа HRM, Анни Власової, проводить набір на програму “MBA-HRM 2012-2013”. Програма являє собою синергійне поєднання найкращих експертів та менеджерів-практиків у сфері управління персоналом.
Читати далі …
 

Школа менеджменту [Київ, 26-30 червня 2013]

Школа менеджменту це унікальний проект який проводить школа HRM та Інститут стратегій - inspira з залученням найкращих викладачів у сфері управління: Павла Шеремети, Анни Власової, Сергія Ґвоздьова, Олени Мальцевої та Михайла Колісника, і провідних топ-менеджерів України. Школа менеджементу - це час в позитивному середовищі, де можна навчатись, розвиватись та надихатись.
Читати далі …
 

Проекти, що надихають: розробка та впровадження [Київ, 17-19 червня]

Проекти, що надихають: розробка та впровадження. Програма Сергія Ґвоздьова та Михайла Колісника про те, що повинні знати менеджери для успішного управління проектами.
Читати далі …
 

Фінанси для нефінансистів [Київ, 27-29 червня]

Авторська фінансова програма Михайла Колісника.
Читати далі …
 

Бізнес-програма KSE «Аналітика для переможців»

Запрошуємо керівників вищого рівня міжнародних та українських компаній, що прагнуть будувати майбутнє своїх компаній на виваженому прийнятті рішень, взяти участь у середньостроковій бізнес-програмі KSE «Аналітика для переможців».
Читати далі …
 

Фінансовий менеджмент [Київ, 21-23 лютого]

Авторська програма Михайла Колісника. Програма призначена для фінансових менеджерів, аналітиків та бухгалтерів, які бажають оволодіти повним комплексом інструментів для роботи фінансовим директорам.
Читати далі …
 

Школа інновацій [Київ, 25-27 жовтня]

Школа інновацій – це унікальний проект, якого ще не було в Україні. Слова «інновації» та «інноваційний» увійшли в бізнес-середовище досить нещодавно, майже кожен їх використовує, але мало хто розуміє, що вони означають насправді.
Читати далі …
 
 
Шуреповерты Макита в Киеве http://m-online.kiev.ua/ с доставкой на дом.