укр рус

HR-пропозиція

Єдиний в світі невичерпний і доступний ресурс – це творчий потенціал людини, і управляти цим потенціалом можна або обмежуючи його, або розвиваючи. Наш шанс полягає в тому, щоб знайти в собі здатність і сили інвестувати свій досвід у розвиток цього ресурсу.

Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному проекті Інституту стратегій - Inspira за лідерства Анни Власової.

Для чого?

Мета програми - сформувати HR-пропозицію і на її основі – HR-стратегію компанії. HR-пропозиція - це ціннісна пропозиція чи збіг за цінностями бізнесу і персоналу. HR-стратегія – це побудова на основі HR-пропозиції системи управління персоналом та бренду роботодавця. Запрошуємо Вас ознайомитись зі статтею Анни Власової на тему "HR-пропозиція".

Для кого? 

Цільова аудиторія програми - професіонали в сфері управління талантами.

Коли?

16-18 листопада

Хто?

Власова Анна

  
 

Директор та співзасновник Школи HRM. Кандидат економічних наук, доцент, магістр бізнес-освіти Університета економіки та права Екс-ан-Прованс, Марсель, Франція (University of Economics and Law, d'Aix-Marseille, France). Має диплом з менеджменту Європейського фонду з розвитку менеджменту (efmd). Більше 15 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів з управління людськими ресурсами та програми управлінського розвитку для власників і топ-менеджерів. Брала участь у спільних дослідженнях з управління людськими ресурсами з Лондонською бізнес-школою (LBS) та в навчальних проектах під егідою Світового Банку та Фонду Держмайна України. Проходила стажування з питань менеджменту та управління людськими ресурсами в провідних компаніях Канади, Франції та Данії. Є консультантом понад 70 компаній у різних сферах бізнесу. Партнер Inspira – Інституту стратегій.

Формат програми?

Три дні насичених занять у форматі практичних кейсів, відео кейсів, групової та індивідуальної роботи.

На програму запрошені HR - керівники з 4 крупних компаній!

Програма семінару:

День 1

  • Пропозиція цінності і баланс очікувань компанії і персоналу.

  • Визначення ключових для бізнесу категорій співробітників відповідно до цілей компанії.

  • Формування профілю ключових категорій персоналу: відповідальності і компетенцій для оцінки відповідності.

 

День 2

  • Планування кар'єр: можливості та умови підвищення.
  • Фактори задоволеності, лояльності, залучення і створення бази для прийняття управлінських рішень у сфері персоналу: дослідження ринку праці і очікувань персоналу.


День 3

  • Формування системи управління персоналом згідно з пропозицією цінності.
  • Визначення показників діяльності персоналу.
  • Стратегія використання людських ресурсів і бренд роботодавця як пропозиція цінності ринку праці.
   

Про програму: 

Нове молоде покоління на ринку праці в Україні, як і в усьому світі, не має страхів, характерних для сучасного покоління менеджерів і власників, а значить – не має таких кар'єрних прив'язок і не боїться ризикувати. Наша мета полягає в тому, щоб першими запропонувати їм нові можливості і сформувати унікальну HR-пропозицію для нового ринку праці.

Глобалізація ринку праці означає для наших компаній те, що українські таланти все більше працюють на транснаціональні компанії і коштують усе дорожче. І це наш головний шанс! Тільки за умови, що ми здолаємо цей виклик, навчимося мислити категоріями майбутнього, а не одного дня, навчимося користуватися управлінськими софтовими інструментами, використовувати «комп'ютер менеджменту» як повноцінний інструмент, а не тільки як модний аксесуар, – ми можемо вижити і забезпечити гідне майбутнє своєму бізнесу, своїм дітям і народу своєї країни.

Пропонуємо не втрачати ці шанси і разом подумати над тим, як максимально використати в глобальному контексті творчий потенціал нового покоління талановитих людей.

Умови участі?

Для участі просимо надсилати Ваше резюме на ел. скриньку: team@inspira.in.ua, чи звязатись з нами за телефоном: (044) 587 - 57 -78.

Вартість участі?

Індивідуальна участь: 12000 грн.

Командна участь: обговорюється.

Контактна особа:

 

Кочерган Юлія

розвиток бізнесу

 

093 296 99 62 

 

 

Більше проектів Анни Власової на сайті

 

 

Будемо дуже раді співпраці і з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 
onlyladis.ru казино вулкан официальный сайт отзывы